Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych (m.in. w zespole Tarczyńskiego Centrum Medycznego, gdzie, oprócz terapii dzieci i dorosłych, prowadziłam również warsztaty rozwojowe dla nastolatków).
 

Jestem w trakcie 4-letniego certyfikowanego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 r.ż. doświadczających problemów w życiu osobistym. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
 

Pacjentów wspieram w lepszym rozumieniu ich wewnętrznych przeżyć oraz w rozpoznawaniu obszarów, które są przyczyną trudności w codziennym funkcjonowaniu. Udzielam również konsultacji rodzicielskich dla rodziców małych dzieci oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Towarzyszę rodzicom w odnajdywaniu ich własnej drogi do bardziej satysfakcjonującego rodzicielstwa. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym.
 

Ukończyłam szkolenia i warsztaty w podejściu bliskościowym oraz Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Katarzyna Krawczyk

Formy kontaktu

ul 11 Listopada 1

Grodzisk Mazowiecki

cpiig.grodzisk@gmail.com

515 995 823

Zarezerwuj termin