Formy wsparcia

psychoterapeutarodzina
terapia dla nastolatków

czytaj więcej

Konsultacja rodzicielska

Konsultacje rodzicielskie to krótkoterminowa forma pomocy, podczas której rodzice wspólnie z psychologiem omawiają trudności związane z rodzicielstwem, niepokojące sytuacje i wspólnie zastanawiają się nad możliwymi, przystępnymi dla rodzica i dziecka, rozwiązaniami. Warto abyś pamiętał, że konsultacja jest formą wsparcia psychologicznego i wychowawczego a nie oddziaływaniem terapeutycznym.

czytaj więcej

Terapia grupowa
Terapia grupowa

Terapia Grupowa

Psychoterapia grupowa to bezpieczna przestrzeń, w której można pracować nad wzajemnymi trudnościami w relacjach interpersonalnych, przyjrzeć się jaki mamy na nie wpływ. Nie tylko pracujemy nad sobą, możemy także wspierać innych w zmianach. Pozwala nam to odczuć jak istotne w naszym życiu jest wsparcie innych osób. Im więcej usłyszymy informacji zwrotnych, innych perspektyw naszych kłopotów, tym łatwiej jest znaleźć zrozumienie dla swoich trudności i nową drogę do zmian poprawiająca na co dzień jakość życia.

czytaj więcej

Psychoterapia Pary

Psychoterapia dla par jest formą wsparcia psychoterapeutycznego dedykowaną dwojgu ludzi, którzy bez żadnego przymusu chcą świadome pracować w obrębie swojej relacji. Cały proces nastawiony jest na budowanie oraz poprawę więzi między partnerami.

Psychoterapia indywidualna

Podczas psychoterapii indywidualnej Klient ma okazję poznać i zrozumieć swoje myśli, emocje czy zachowania. Jest okazją do wprowadzenia trwałych zmian, które mogą poprawić jakość życia i wpłynąć na lepsze, codzienne funkcjonowanie.

czytaj więcej

Formy kontaktu

ul 11 Listopada 1

Grodzisk Mazowiecki

cpiig.grodzisk@gmail.com

515 995 823

Zarezerwuj termin