Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychologiczno-Medycznym „Dialog”, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuje w nurcie psychodynamicznymi integracyjnym.

 

Wykształcenie psychologiczne zdobyłam studiując psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych kursach podyplomowych min. na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie.

 

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam pracując jako psycholog w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowiaw Pruszkowie, znanym lepiej jako szpital Tworkowski oraz na stażu klinicznym w Szpitalu Wolskim na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla osób z doświadczeniem psychozy. Równolegle do zdobywanej wiedzy klinicznej pracowałam w poradniach zdrowia psychicznego, wspierając terapeutycznie dzieci, młodzieżoraz dorosłych. Prowadziłam również spotkania rodzinne i warsztaty.

 

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Psychoterapii Rodzin. Regularnie superwizuję się u Superwizorów akredytowanych przez PTP. 
 

Pracuję z młodzieżą powyżej 15 życia, dorosłymi oraz parami.

Katarzyna Celeda

Formy kontaktu

ul 11 Listopada 1

Grodzisk Mazowiecki

cpiig.grodzisk@gmail.com

515 995 823

Zarezerwuj termin